«
»

Ericsson Laboratoire näohooldused

SUPREME DHE.AGE- RETINOX

Naiste elurõõm sõltub suuresti organismi hormonaalsest tasakaalust: väline ilu, optimism, energilisus, võitlus stressi vastu, hea tervis ja enesetunne, seksuaalsus – kõige selle eest vastutavad hormoonid. Tänu ERICSON LABORATOIRE' ekspertide avastusele: on leitud kosmeetiliseks kasutuseks sobilikud DHEA looduslikud analoogid, mida saab edukalt kasutada naha noorenemisprotsesside stimuleerimiseks. Suurepärane hooldus naistele vanuses +45aastat, et säilitada oma naha noorus!
Hind: 70 €


 
SKINJEXION

Tõeline alternatiiv ilusüstidele!
Innovaatiline 3D efektiga programm kortsude ning vananemisilmingute korrigeerimiseks!
Kliendilemmik aastal 2016 ;)
Hind: 65 €


GENxSKIN

See on uue põlvkonna vananemisvastane kosmeetiline protseduur- kiire ja efektiivne naha vananemisprotsesside korrektsioon, mille käigus aktiviseeritakse uuesti 14 geeni, mis vastutavad kollageeni ja elastiini tervislikkuse eest sinu nahas. Naha vananemine on esile kutsutud paljude faktorite poolt, millest suurimad on naha rakuvälise maatriksi ehitusmolekulide (kollageen, elastiin, hüaluroonhape) sünteesi eest vastutavate geenide aktiivsuse vähenemine. Meie naha ’’karkassiks’’ oleva rakuvälise maatriksi järkjärgulisel nõrgenemisel, muutub ka meie välimus: nägu muutub ’’rippuvaks’’ ning selle ’’kurblik’’ ilme justkui tarduks, lisaks tekivad ka kortsud. Kui nooruses rasvkoe jaotus, lihaste toonus ning esile tulevad põsesarnad moodustavad nn ’’ilu kolmnurga’’, siis vananemisega kaasnevad muutused antud kudedes tekitavad nn ’’vastupidise kolmnurga’’. Õnneks on meil võimalus oma naha vananemist pidurdada..
Hind: 60 €

 

BIO PURE

Nahahooldusprogramm, mis leevendab saastunud linnakeskkonnast tulenevaid põletikke ja nahaäritusi. Mõnus hapnikuhooldus sobib hästi suitsetajatele, arvuti taga töötajatele, mõnusalt värskendav ka peale pikaajalist ravimikuuri. Piparmündilõhnalise maski tõttu meeldib ja sobib ka meestele.
Hind: 50 €


FEMINITY

Iluravihooldus nahale, mis arvestab Sinu hormonaaltsüklit! Hooldus sobib alates 25. eluaastast, kui nahk näeb igakuise hormmontaseme kõikumise tõttu väsinud ja närtsinud välja. Rikkalik ja roosavahuline hooldus jätab naha värskeks ja pehmeks pikaks ajaks.
Hind: 55 €

MESO-VIT

Seda hooldust võib nimetada mesoteraapiaks ilma süstlata! Protseduur on suurepärane valik, kui soovid vabaneda kortsukestest, pigmendilaikudest, kui nahk on jumetu ning naha- ja lihastoonus on vähenenud. Protseduur aitab leevendada ärritusi, mõjutades vahetult põletikulisi protsesse, hetkega neid rahustades ja tervendades. Vitamiinipommi efekt on saavutatav tänu kolme vitamiini – A, C ja E kombinatsiooni kasutamisele. Need imelised abilised tagavad naha nooruslikuma ja tervema välimuse. Hooldus ei sobi kuperoosse naha, akne ja väga põletikulise naha korral.
Hind: 55 €


HYDRA CLINIC

See mõnus „sinine“ hooldus on ühteaegu nii niisutav kui ka toitev. Rikkalik hooldus sisaldab erinevaid seerumeid ja kahe maski kasutamise tagajärel on nahk siidine ja pehme. Sobib ka rahustava ja niisutava hooldusena pärast päikesepõletust. Pehmed põsed on garanteeritud!
Hind: 55 €


BIO- OPTIC

Kui soovid, saad teha oma silmadele erilise kingituse! Silmaümbruse hooldus silub joonekesi, vähendab turseid ja tumedaid ringe, mis annavad märku väsimusest. Hooldust võib kombineerida koos näohooldusega.
Hind: 20 €
 
File Moodulid/CMS/News/NewsFront/NewsMini_list.tpl does not exist

Kinkekaardi info