«
»

Holistiline regressiooniteraapia

Holistiline maalimakäsitlus usub, et peale keha, tunnete ja mõtete on meil hing – see kõik on üks tervik. Kui üks valdkond on häiritud, siis oleme tasakaalust väljas ja vastuvõtlikud haigustele, depressioonile või satume erinevate sõltuvuste ohvriks. Holistilise regressiooniteraapia käigus pöördume tagasi minevikku, et vabastada blokeeringud, mis ei lase meil hetkel elu ja õnne nautida. Seansi tulemusena on võimalus tõsta elu kvaliteeti, parandada suhteid lähedastega, vabaneda hirmudest, depressioonist, sõltuvustest. Lisaks sellele õpid tundma enda vajadusi.

Holistiline regressiooniteraapia algab tavaliselt neljast seansist. Ühe seansi kestvus on kuni kolm tundi.  Seansid viiakse läbi kahe nädala jooksul. Holistiline nelik on üks tervik, mille juurde on vajadusel võimalik võtta ka üksikuid seansse.

Seanss koosneb vestlusest ja rännakust. Vestluse ajal räägime teemadel, mis puudutavad kliendi lapsepõlve, rahulolu praeguse eluga, suhteid jne. Rännaku ajal lebab klient diivanil ning terapeut juhib kliendi meditatiivsesse seisundisse, et oleks parem juurdepääs tema alateadvusele. Siis on võimalik teha muudatusi neis uskumustes ja mõttemustrites, mis ei toeta kliendi arengut tänasel hetkel. Klient ei ole seansi ajal hüpnoosis vaid suhtleb vabalt terapeudiga.

Hinnad
 • Holistiline nelik (neli 3-tunnist seanssi holistilist regressiooniteraapiat) 320 €

 • Holistilise regressiooniteraapia üksikseanss ( 3 h) 
  85 €

 • Holistiline nõustamine, konsultatsioon või lühiseanss ( 2 h) 
  60 €
   

  NB! Broneeritud ajal kohale tulemata jätmisel või sellest vähemalt 1,5 päeva (36 tundi) ette teatamata jättes tuleb tasuda 20 eurot broneerimistasu.
   

Loe ka kliendi kogemusest!
File Moodulid/CMS/News/NewsFront/NewsMini_list.tpl does not exist

Kinkekaardi info