«
»

Nimue näohooldused

NIMUE nahaekspertide poolt välja töötatud unikaalne filosoofia tugineb neljale hoolduse printsiibile: Noorendamine, Taastamine, Antioksüdeerimine ja Päikesekaitse.
NIMUE professionaalsed ja igapäevased kodus kasutatavad hooldusvahendid sisaldavad optimaalses kontsentratsioonis farmatseutilisi koostisosasid, tipptasemel antioksüdante, kõrgkvaliteediga fitotseuptikaale, peptiide, UV- filtreid, happeid ja ensüüme.
Kõik aktiivained on suunatud puhastama, viimistlema ja uuendama nahka selle sügavates kihtides. Sellised lisandid nagu vitamiinide C ja E estrid, pigmendi tõkestajad, sojauba, riisi proteiin, “Kigelia Africana” ekstraktid ja eeterlikud õlid aitavad kaasa naha tervendamisele ja noorendamisele. NIMUE ravib efektiivselt kahjustunud nahka sügavuti ja loob tervislikuma naha läbi aktiivse noorendamise. NIMUE kasutab kõrgema klassi teaduslikult põhinevaid koostisosi, mis on ammutatud biotehnoloogilistest ja looduslikest allikatest. Mõjusad toimeained pärinevad Lõuna Aafrikast, Prantsusmaalt ja Šveitsist.

Nimue aktiivne noorendav hooldus 15% Bioaktiivse kompleksiga
 
Hooldus sisaldab lisaks ensüüm koorimisele õrna happekoorimist, kerget massaaži ning jahutavat noorendavat kummimaski, seerumit. Hoolitsuse lõpetab mõnus jahutav, niisutav kreem. 
Hind: 45


Nimue hooldus koos kollageenmaskiga

Puhastatud nahale tehakse ensüümkoorimine, mõnus massaaž, seerum, kollageenmask ja lõpetuseks kreem. Peale hoolitsust on nahk värske, "vetruv", siledam ja pingul.
Hind: 50
File Moodulid/CMS/News/NewsFront/NewsMini_list.tpl does not exist

Kinkekaardi info